piątek, 28 sierpnia 2009

Weekendowe wspomnienia / memories of the weekend

Zabieram się do tego posta od jakiegoś czasu i zabrać się nie mogę. Mimo, że minął juz prawie tydzień od spotkania z 25 świetnymi kobietami, to my nadal wspominamy ten weekend jakby wszystko wydarzyło się wczoraj...
Tyle się czyta o zagrożeniach netu, o tym, ze nie wiemy kto po drugiej stronie siedzi i na pewno trzeba być ostrożnym. Czasami jednak udaje się spotkać osoby, z którymi ma się czlowiek ochotę spotykać w realu, a to spotkanie utwierdza nas w tym, że nasza intuicja nas nie zawiodla. Jest to naprawdę mile uczucie. Bo to naprawdę jest COŚ - spotkało się 26 kobiet z róznych zakątków Polski, a nawet zza granicy. I było CUDNIE!!!
Jako, że chciałam, by każda dostała coś na pamiątkę ode mnie, przez kilka dni przed spotkaniem "bawiłam się" w robienie skrapuszek według kursu Agnieszki. Zrobłlam ich 26, ale nie zdążyłam zrobić fotki. Jedno skrapuszko zostało uwiecznione przez Agatę - dziekuję za udostępnienie zdjęcia:-) Na zdjęciu znajduje się obok pamiątki jaką dostałyśmy od Asi :* oraz albumu z fotografiami Poli:*


Prócz scrapuszek zrobilam także kilka biżutek na zamówienie. Oto to, co zdążyłam uwiecznić na fotografii:

1. Kolczyki z koralem i srebrem bali
 
2. Kolczyki z duzymi perłami i krysztalami Swarovski
 

Jako, że spotkanie odbyło się w domu przesympatycznej i niezwykle gościnnej Kasi, dla Niej od nas wszystkich zrobilam parawanik z miejscem na nasze podpisy oraz na wspólne zdjęcie. Mam nadzieję, że się spodobał...:-)

 
 


  
I to tyle na razie. Dziewczyny - jeszcze raz dziękuję za jeden z lepszych weekendów w moim zyciu - buziole!!!:-)
I've wanted to write something since I came back from a beautiful place near Poznań, where I met 25 wonderful women, but somehow I didn't manage. So I'm writing now, full of  good memories of the weekend. Before the meeting I made 26 mnini-notebooks (scrapuszka by Agnieszka) just to give them to my friends. I didn't have time to take any pictures of them, but one has been photographed by Agata - thanks for the photo :-)

Before the weekend I've also made some jewellery and here are the earrings for Pola - coral with bali sterling silver and pearls with Swarovski crystals and sterling silver.

We spent the weekend in the house of an extremely friendly and hospitable woman, so we wanted to give her something that would remind all the bad things we've done ;-) I made a scrapbook screen in which there is a place for our signatures (that's full now) as well as a photo of all of us. I hope she likes it :-)

Thanks for one of the best weekends of my life!!! :*

6 komentarzy:

 1. Nice and interesting blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę spotkania :) Kolczyki zrobiłaś obłędne!

  OdpowiedzUsuń
 3. piekne te skrapuszka i parawanik!

  piekne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarze:*
  Hmmm...czy powinnam się zastanowić nad tym co robię, gdy biżuteryjka komplementuje moje scrapowe twory, a świetna scraperka bizuterię...? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. hahahaha :D

  jestes wszechstronnie utalentowana!

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu to prawda jesteś wszechstronnie utalentowana
  :* cudny ten parawanik
  zaluje bardzo ze nie moglam cie poznac :*

  efusia

  OdpowiedzUsuń