wtorek, 17 sierpnia 2010

Bo są takie dni...

... kiedy wszystko człowieka drażni, ma się wrażenie, że cały świat się zmówił przeciwko nam... Ja tak mam dzisiaj. Od rana. A jak już mi się udało ciut biżuterii udłubać, co trwało pół dnia, to pogoda się sprzysięgła - zrobiło się ciemno, zaczęło padać i o fotkach mogę zapomnieć. Chciałabym, by już był późny wieczór - pójść spać i obudzić się w nowym, o wiele fajniejszym dniu... Jeśli mi się uda, to w tym fajniejszym dniu pokażę pierwsze  po prawie dwumiesięcznej przerwie biżutkowe twory :-)

17 komentarzy:

 1. Masz rację Aniu,pogoda nad naszym Rybnikiem może dobić :( a na tworki czekam z niecierpliwością :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to miałam wczoraj.. Widocznie przeszło na Ciebie :) Dlatego pięknie się uśmiecham do Ciebie przez monitor i liczę na odwzajemnienie uśmiechu :) Trzymaj się, już nie mogę się doczekać aż pokażesz nowe biżutki :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też miewam takie dni, kiedy nic nie wychodzi, a nałożenie koralika na szpilkę graniczy z cudem :-/ strasznie się wtedy denerwuję i też mam ochotę na przespanie złego czasu... takie nasze życie :-) zostaje życzyć cierpliwości i dystansu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. życzę Ci tego Aniu:)
  ściski:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, Przesyłam pozytywne energie, coby jutrzejszy dzień i każdy następny był bardziej udany. Oczywiście niecierpliwie czekam na Twoje prace ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przesyłam pozytywne fluidy, oby jutro był lepszy dzień :)
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję dziewczyny :*
  Mam nadzieję, że jutro będzie kuż dobrze, już teraz jest lepiej, bo po południu wywaliłam moich łobuzów tylko z tatusiem do kina. W końcu chwila ciszy...:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. oj, coś wisi w powietrzu jakiegoś przygnębiającego... ale z niecierpliwością czekam na zdjęcia biżutków!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. U nas też paskudnie było dziś, jutro musi być lepiej. Dobrego światła na jutro życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. U nas też było paskudnie dziś, jutro musi być lepiej. Dobrego światła na jutro życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dużo słońca i uśmiechów!!!!:))

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochana życzę słońca!
  Sobie zresztą też :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Anuś, któż z nas nie miewa takich dni? Przytulam mocno i ślę wiele pozytywnych myśli, choć u mnie też od rana leje...

  OdpowiedzUsuń
 14. mam nadzieje, że dziś pogoda choć troszke lepsza i zobaczymy Twoje cudeńka, już nie mogę się doczekać :) przytulam wirtualnie :*

  OdpowiedzUsuń
 15. Aniu będzie dobrze ...takie dni są po prostu czasem potrzebne

  OdpowiedzUsuń
 16. Aneczko bądź silna siłą życzeń tych dziewczyn co powyżej mnie napisały i moich oczywiście. Życzę cierpliwego poczekania na lepsze i szybkiego odzyskania radości. Fajnie, że jestes.

  OdpowiedzUsuń
 17. Oj tak.. są taki dni!
  Matka Polka wie najlepiej jak czas ucieka pie i schować przed światem- a to jest takie trudne.
  Pocieszające jest to, że ponoć ile miłości damy z siebie nawet wbrew sobie, wróci ona do nas z podwojoną siłą! Warto zatem czekać na takie momenty kiedy pozytywne uczucia ogarną od stóp do głów, a wszystkie troski ujdą w cień. Życzę Ci takich chwil jak najwięcej!
  Pozdrawiam!
  -Marlena

  OdpowiedzUsuń